BAŞKANLAR ARSİN İÇİN BİR ARAYA GELDİ!

Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy 2020 yılının son günlerinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy 2020 yılının son günlerinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti. 31 Mart 2019 tarihinde göreve seçildiği günden itibaren Arsin’e verdiği destekleri için Başkan Zorluoğlu’na teşekkür eden Başkan Gürsoy, “Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu göreve seçildiği günden itibaren ne zaman kapısını çalsak veya ne zaman telefon etsek hiçbir talebimizi geri çevirmedi ve imkanları dahilinde yanımızda oldu. Trabzon Büyükşehir Belediyemizin her bir birimi ve çalışanları 18 ilçemize olduğu gibi Arsin ilçemize de gayretli ve özverili bir şekilde hizmet etmeye çalıştı” dedi.
BAŞKAN GÜRSOR RAPOR SUNDU
Geçtiğimiz 2019 ve 2020 yılını Arsin ilçesi özelinde Başkan Zorluoğlu’yla birlikte değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Gürsoy, “Murat Başkanımızı ziyaretimizde Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Arsin Belediyesi olarak her alanda ortaklaşa yapmış olduğumuz çalışmaları ve 2021 yılı için talep ettiklerimizi kendisine ilettik. Sayın Başkanımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yatırım ve projelerimizde Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak desteklerine devam edeceklerini ifade etti. İlçemiz ve hemşerilerimiz adına başkanımıza ve ekibine müteşekkiriz” diye konuştu. Başkan Zorluoğlu da Başkan Gürsoy’un Arsin ilçesi için yaptığı çalışmalara desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

TARİH : 30 Aralık 2020